15lip.

Lista pristupnika po specijalizacijama

OPĆA BOLNICA BJELOVAR p.p. 38, 43001 Bjelovar/Hrvatska   LISTA PRISTUPNIKA PO SPECIJALIZACIJAMA     Lista pristupnika po specijalizacijama: Preuzmite dokument (PDF)

11lip.

Odluka o izboru kandidata za radno mjesto pralja

OPĆA BOLNICA BJELOVAR p.p. 38, 43001 Bjelovar/Hrvatska   ODLUKA O IZBORU KANDIDATA ZA RADNO MJESTO PRALJA     Odluka o izboru kandidata za radno mjesto pralja: Preuzmite dokument (PDF)

08lip.

Odluka o izboru kandidata za radno mjesto prvostupnik medicinsko-laboratorijske dijagnostike/ inženjer medicinsko-laboratorijske dijagnostike

OPĆA BOLNICA BJELOVAR p.p. 38, 43001 Bjelovar/Hrvatska   ODLUKA O IZBORU KANDIDATA ZA RADNO MJESTO PRVOSTUPNIK MEDICINSKO-LABORATORIJSKE DIJAGNOSTIKE / INŽENJER MEDICINSKO-LABORATORIJSKE DIJAGNOSTIKE     Odluka o izboru kandidata za radno mjesto prvostupnik medicinsko-laboratorijske dijagnostike/ inženjer medicinsko-laboratorijske dijagnostike: Preuzmite dokument (PDF)

07lip.

Popis kandidata za radno mjesto – medicinska sestra/na određeno: 8.6.2018.

Popis kandidata za radno mjesto – medicinska sestra/na određeno: 8.6.2018. 09:00 sati 1. Babić Valentina 2. Bjelopera Matija 3. Dokuš Anamarija 4. Fijok Matija 5. Manc Josipa 6. Nemet Marijana 7. Renić Matija 8. Sermek Dalia 9. Sinković Dario 10. Smiljanić Ivana 11. Šignjar Hrvoje 12. Šporčić Lorena 13. Trnski Danijela 14. Tuković Tajana

07lip.

Popis kandidata za radno mjesto – spremačica na određeno:8.6.2018.

Popis kandidata za radno mjesto – spremačica na određeno:8.6.2018. Razgovor će biti u prostorijama Uprave Opće bolnice Bjelovar, Mihanovićeva 8, soba broj 20 09:00 sati 1. Vinković Dragica 2. Filić Vinka 3. Šajbić Nada 4. Markešić Marina 5. Jagetić Mirela 6. Uić Daliborka 7. Vresk Valentina 8. Kunštek Elizabeta 9. Jambrušić Valentina 10. Herceg Jasmina […]

07lip.

Popis kandidata za radno mjesto – pralja na određeno: 8.6.2018.

Popis kandidata za radno mjesto – pralja na određeno: 8.6.2018. Razgovor će biti u prostorijama Uprave  Opće bolnice Bjelovar, Mihanovićeva 8, soba broj 20   12:00 sati     1.      Borovec Ana 2.      Hajić Valentić Marina 3.      Herman Alica 4.      Hozmec Dario 5.      Jagetić Mirela 6.      Koruc Ivana 7.      Kovač Anita 8.      Kubišta Jasna 9.      […]